Liczy się Tylko 1 pozycja, reszta jest mało ważna …

Liczy się Tylko 1 pozycja, reszta jest mało ważna …
5 (100%) 6 votes

numer1

Liczy się tylko 1 miejsce, które zapewni ruch, budowę i reputację marki firmy oraz sprzedaż. 

1 pozycja to miejsce wymarzone dla wielu, ale czy wiesz jaka jest klikalność na niższych pozycjach? Niestety różnica klikalności jest tak kolosalna, że od TERAZ Nie podarujesz konkurencji pierwszego miejsca w Google!

Wskaźnik kliknięć według pozycji na stronie :

1 pozycja

Jak widzisz, przebicie jest kolosalne! Konkurencja zabiera Ci cały ruch, a co gorsza jeśli płacisz dużo za pozycjonowanie, a Twoja strona jest na przykładowej 7 pozycji to przekłada się to na mizerne zyski, a spore wydatki!

Ponad 30% przebicie między 1 pozycją w Google a drugą jest OGROMNE, i z tym wszyscy się zgodzą. Rozpocznij już dziś gruntowną analizę Twojej konkurencji, sprawdź :

– wszystkie linki przychodzące,
– optymalizację konkurencyjnej strony Vs Twoja strona,
jakość i ilość treści,
– zagęszczenie słów kluczowych,
meta tagi,
nagłówki,
– składnie adresów Url podstron,
– responsywność na urządzeniach mobilnych,
– poprawność kodu źródłowego.

1 pozycje zdobywałem wielokrotnie, ale utrzymanie strony na 1 pozycji w pierwszym okresie często bywa nie łatwe – tylko dlatego, że strona nie jest jeszcze ustabilizowana, a w dodatku konkurencja ostro zawalczy. Gdy już przyjdzie ten wymarzony czas i osiągniesz 1 pozycję, utrzymując ją to wywalczysz wspaniały nokaut konkurencji w wielkim stylu :).

Już teraz wzmocnij swoją stronę :

– zakładając strony firmowe : Fanpage, Google +, twitter,
– skorzystaj z listy mocnych profili
– buduj linki zwrotne na stronach tematycznych.

Jak odnieść Sukces, zdeklasować konkurencję oraz zdobyć 1 pozycję w wyszukiwarce internetowej ? Jeśli jesteś żądny skutecznej i sekretnej wiedzy, zostaw Mi swój e-mail.

2 komentarze

  • A ja tak się zawsze cieszyłem jak byłem nawet na początku drugiej strony wyników wyszukiwania 🙂 Jak już byłem na miejscu 8-10, to w zasadzie trzymałem w ręku telefon, w oczekiwaniu na klientów 🙂 Najbardziej dziwi mnie ta różnica pomiędzy dwiema pierwszymi pozycjami- przecież są prawie na tej samej wysokości i moim zdaniem klikalność powinna być rozdzielona po równo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *